PUZ3-D12-S15-D
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
PUZ3-D12-S15-D
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PUZ3-D12-S15-D
Part Category:
CUI
CONVERT DC/DC 3W 15V 200MA OUT
Description
PUZ3-D12-S15-D
CONVERT DC/DC 3W 15V 200MA OUT