PRMC1-D48-S15-S
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
PRMC1-D48-S15-S
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PRMC1-D48-S15-S
Part Category:
CUI
CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUT
Description
PRMC1-D48-S15-S
CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUT