PRMC1-D48-S12-S
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
PRMC1-D48-S12-S
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PRMC1-D48-S12-S
Part Category:
CUI
CONVERT DC/DC 1W 12V 83MA OUT
Description
PRMC1-D48-S12-S
CONVERT DC/DC 1W 12V 83MA OUT