PQMC3-D5-S15-S
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
PQMC3-D5-S15-S
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PQMC3-D5-S15-S
Part Category:
CUI
DC/DC CONVERTER 15V 166MA 3W
Description
PQMC3-D5-S15-S
DC/DC CONVERTER 15V 166MA 3W