PQMC3-D24-S24-S
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
PQMC3-D24-S24-S
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PQMC3-D24-S24-S
Part Category:
CUI
DC/DC CONVERTER 24V 125MA 3W
Description
PQMC3-D24-S24-S
DC/DC CONVERTER 24V 125MA 3W