PQB3-D5-S15-D
DC/DC Converters
PQB3-D5-S15-D
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PQB3-D5-S15-D
Part Category:
CUI
CONVERT DC/DC 3W 15V 200MA OUT
Description
PQB3-D5-S15-D
CONVERT DC/DC 3W 15V 200MA OUT