PQB3-D12-S24-D
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
PQB3-D12-S24-D
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PQB3-D12-S24-D
Part Category:
CUI
CONVERT DC/DC 3W 24V 125MA OUT
Description
PQB3-D12-S24-D
CONVERT DC/DC 3W 24V 125MA OUT