PEM2-S24-S12-S
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
PEM2-S24-S12-S
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PEM2-S24-S12-S
Part Category:
CUI
CONVERT DC/DC 2W 12V 167MA OUT
Description
PEM2-S24-S12-S
CONVERT DC/DC 2W 12V 167MA OUT