PDS1-S24-S24-M
DC/DC Converters
PDS1-S24-S24-M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PDS1-S24-S24-M
Part Category:
CUI
CONVERT DC/DC 1W 24V 42MA OUTPUT
Description
PDS1-S24-S24-M