PDS1-S15-S15-M
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
PDS1-S15-S15-M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PDS1-S15-S15-M
Part Category:
CUI
CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUTPUT
Description
PDS1-S15-S15-M