PDM1-S15-S12-S
Home
All Products
CUI
DC/DC Converters
PDM1-S15-S12-S
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
PDM1-S15-S12-S
Part Category:
CUI
CONV DC/DC 1W 12V 84MA OUT
Description
PDM1-S15-S12-S
CONV DC/DC 1W 12V 84MA OUT