VRPB-10A12SG
Home
All Products
Bel Fuse
DC/DC Converters
VRPB-10A12SG
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
VRPB-10A12SG
Part Category:
Bel Fuse
CONV DC/DC 1.2V 10A 12W ADJ
Description
VRPB-10A12SG
CONV DC/DC 1.2V 10A 12W ADJ