LQS50A48-3V3REJ
DC/DC Converters
LQS50A48-3V3REJ
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
LQS50A48-3V3REJ
Part Category:
Artesyn Embedded
CONV DC/DC 165W 3.3V 50A SGL
Description
LQS50A48-3V3REJ
CONV DC/DC 165W 3.3V 50A SGL