LQS50A48-2V5REJ
DC/DC Converters
LQS50A48-2V5REJ
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
LQS50A48-2V5REJ
Part Category:
Artesyn Embedded
CONV DC/DC 120W 2.5V 50A SGL
Description
LQS50A48-2V5REJ
CONV DC/DC 120W 2.5V 50A SGL