LQS50A48-1V8REJ
Home
All Products
Artesyn Embedded
DC/DC Converters
LQS50A48-1V8REJ
Images are for Reference Only See Product Specifications
Mfg Part#
LQS50A48-1V8REJ
Part Category:
Artesyn Embedded
CONV DC/DC 90W 1.8V 50A SGL
Description
LQS50A48-1V8REJ
CONV DC/DC 90W 1.8V 50A SGL